Ahojky zlomenky moje..

Pett 30.06.2009
Ahoojky holenky-zlomenky...No co se týka Mudr -Maříka NIKDY V ŽIVOTĚ už...Můj názor je , že leclky z doktora nedělá doktora diplom ale to jak koná a činí se.Pan doktor Mařík ma sice stěnu plnou diplomů a ocenění ale někdy mám pocit, že si je dal sám neb normální člověk by mu je nedal...U mě to není lékař ale řezník...No jinak nyní jsem v Péči pana primaře Českolipské nemocnice pana Horela a i když se nespecializuje na O.I. je to doktor s velkým D a muj syn k němu též chodí na kyčličky nikomu jinému bych jej nesvěřila...co se týká po ortopedické stránce...No co se týká mě ja na kontroly chodím jen občas cca jednou za 2 roky jinak ne...Na žádné oživovací kury nevěřím prostě jednou mam O.I a s tim se musim naučit žit...Podporovat farmaceuticky prumysl se mi moc nechce neb pokud bych měla srovnat moje jatra a notorického alkoholika , tak jsou na stejné úrovni ale já to nemám z chlastu ale z léků a to je mi 23...Jé božím zázrakem, že můj syn je zdrav neb mé tělo je už natolik prosvíceno rentgenovim zářením, že hrůza..mohla bych fungovat jak mala lampička k nočnímu stolečku..Jo holky moe prostě pokud do špitálu nemusím tak NEJDUUUUUUUUUUUUUUU

Přidat nový příspěvek