nazdárek lomíci

Safra 30.06.2009
Zdravím všecky nové lomíky!!! Páč nemáme doma televizi tak jsem teď na na návštěvě na netu shlédla tolik diskutovaný přad klíč na téma osteogenesis, moc se mě to líbilo. Je to ale opravdu natočené z té smutnější stránky. Jinak naše miminko se má dobře, pořád tam poskakuje! Příští týden jdu na kontrolu, mám sedm kilo na hoře. Jak nemůžu používat pravou nohu, tak zůstala hubená oproti tělu a vypádá to divně. Už se nějak víc kolíbám a nechodím moc daleko. Tento týden končíme šestý měsíc. Pro miminko doma vůbec nic nemám, a dlouho mít asi nebudu, pořád se bojím aby to dopadlo dobře. Nejraději bych všecko pořídila až po porodu, až když budu opravdu mimi držet v ruce živé a zdravé. Letos v létě tedy nikam nejedeme, nejezdíme ani na kratší i půldenní výlety, protože mě nebývá dobře, a musím hodně ležet. Kam pak pojedete vy o prázdninách. Nechodím ani plavat, protože jsem v bazénu před plánovaným otěhotněním chytla nějakej vaginální chcíp, a pak sem musela brát tři týdny antibiotika, nyní nechi riskovat, že toc chytím znova. Do toho máme vcestnou placentu, což není zrovna ideální. Nemůžu proto ani cvičit a tak zvesela krnim. Jsem moc zvědavá jak dlouho tam mimi vydrží, jestli to bude v termínu, nebo dřív. Už se těšíme. Tak zatím pápá.

Přidat nový příspěvek